O násJsme mladá obchodní společnost s různorodým portfoliem činností. Sdružujeme několik projektů v oblasti poradenství, nákupu, zábavy a volného času. Náš tým je složen ze schopných, vzdělaných a pracovitých lidí, pro něž je kvalitní výsledek a spokojenost zákazníka prioritou. Naším pojítkem není jen práce samotná, ale především radost, kterou nám přináší.
Život je zajímavý právě pro tu možnost uskutečnit svůj sen
(Paolo Coelho)
Tomáš Látal
Tomáš Látal Commercial director
& Co-owner
/ Tomáš Látal
Mým snem vždy bylo sám podnikat, řídit si svůj vlastní svět, vymýšlet a realizovat nové projekty, proto jsem vystoupil ze zóny pohodlí a po 10 letech v obchodě v ČR a zahraničí jsem se vydal vlastní cestou. Chci vytvořit něco, co bude dávat v životě smysl, něco, čím budu opravdu prospěšný a budu se mít za čím ohlédnout.
Hlavním projektem v mém soukromém životě je moje rodina a zahrada. Od všedních starostí si čistím hlavu fyzickou prací a mou největší radostí je čerstvě posekaný trávník :)
Číst méně Číst více Číst více
Zdeněk Vrána
Zdeněk Vrána CEO & Co-owner

/ Zdeněk Vrána
Vždy jsem se viděl jako manager velké silné společnosti. Je příjemné mít za sebou silnou korporaci a v rámci obchodu to spoustu jednání usnadní. Ale ne vždy máte možnost se skutečně realizovat. Někdy zkostnatělé procesy těchto společností potlačují Vaši kreativitu a ne vždy je zákazník skutečně na prvním místě.
Proto jsem se rozhodl ,že chci své zkušenosti, nápady a myšlenky realizovat po svém tak aby naši partneři a zákazníci byli skutečně našimi partnery a abych vždy mohl říct ,že jsem udělal pro jejich spokojenost maximum.

Volný čas nejraději trávím s rodinou a svými přáteli. Ideálním odreagováním pak pro mě je vyjít si do přírody, nejlépe s golfovou holí v ruce :-)
Číst méně Číst více Číst více

Nasměrujeme
Vás k cíli

Nevíte si rady ve svém podnikání? Trendy se mění a Vy už je nestiháte sledovat? Máte pocit, že svým zákazníkům přestáváte rozumět? Potřebujete pomoct s reklamou?

Obraťte se na nás. Neustále sledujeme trendy v oblasti obchodní strategie, marketingu, vzdělávání, a díky tomu Vás nasměrujeme k úspěšnému cíli. Rádi Vám předáme své zkušenosti z obchodu v ČR i v zahraničí a pomůžeme nastartovat Vaše podnikání.
Domluvte si s námi nezávaznou
bezplatnou první konzultaci
kontaktujte nás

Víno máme
prostě rádi

Víno je nápoj provázející naše životy při různých příležitostech. Existuje spousta barev, odrůd, druhů a značek a my chceme dát zákazníkovi možnost ochutnat ty nejlepší vína z kvalitních zdrojů. Spolupracujeme jak s velkými vinaři zvučných jmen, tak i s menšími rodinnými vinařstvími s mnohaletou tradicí.
prostě klikni

Bavíme se golfem

Golf pro nás není jen soutěž nebo turnaj, golf je pro nás sport, zábava, možnost setkávání se s přáteli. Uděláme vše pro to, aby byl pro Vás golfový turnaj opravdovým zážitkem.
prostě klikni
  • Začínáte s golfem, jste zkušený hráč, nebo jen máte chuť poznat, co na tom golfu je?
  • Chcete vyzkoušet golf s rodinou, přáteli nebo kolegy?
  • Plánujete akci pro obchodní partnery?
    justGOLF je tu pro Vás

Víc než jen zábava

Hledáte smysluplnou zábavu pro Vaše děti? Nechcete své děti posadit před televizi, ale chcete jim poskytnout takovou zábavu, která bude rozvíjet jejich schopnosti? Vyberte si z kroužků ty, které budou Vaše děti nejen bavit, ale zároveň jim umožní učit se novým věcem, budovat jejich osobnost a v neposlední řadě i navazovat nová přátelství. Námi pořádané kurzy jsou určeny dětem předškolního a školního věku.
prostě klikni
Kariéra


Zajímáte se o naše projekty a myslíte si, že budete zajímat i Vy nás? Máte nápad, se kterým bychom Vám mohli pomoct? Kontaktujte nás. Do našeho týmu rádi uvítáme někoho s energií, s novými nápady, někoho s podobnými názory a hodnotami, jako jsou ty naše.

Napište nám na adresu: kariera@justpoint.cz